خانه

Anping Guangming Metal Products Co., Ltd.

نمایه شرکت

Anping گوانگ مینگ فلزی محصولات شرکت، با مسئولیت محدود در شبکه سیم مش شهر صنعتی Anping شهرستان هبی چین آزاد می شود. در حال حاضر 9570 میلیون دلار در دارایی های ثابت از طریق تلاش همه در مورد کارکنان ما. ما یکپارچه هستیم که شامل تحقیق، تولید و فروش می شود.

ما می توانیم انواع سیم مش فولادی ضد زنگ، تجهیزات کنترل جامد، شلیک شیل، صفحه نمایش شلیک شلیک، مش فلزی، ورق سوراخ دار، مش سوراخ کردن معدن و غیره ارائه دهیم. ما نام تجاری "Hengyun" داریم
محصولات ما در بسیاری از روغن های خوراکی و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان فروخته می شود. و آنها توسط مشتریان بین المللی ما بسیار مورد ستایش قرار گرفته اند.

Anping Guang Ming Metal Products Co.Ltd. با وجود کیفیت برای توسعه با شهرت تلاش می کند. ما محصولات با کیفیت بالا، قیمت رقابتی، شهرت جامد و خدمات پس از فروش قابل اعتماد داریم. براساس همکاری متقابل مفید و دوستانه، ما واقعا امیدواریم که رابطه تجاری خوبی برقرار کنیم و آینده ای بهتر را با مشتریان قدیمی و جدید در خانه و خارج از کشور ایجاد کنیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

از سال 1998، شرکت ما در تولید صفحه نمایش تختخواب، صفحه نمایش فولادی فولادی، سیم مش فولادی ضد زنگ، فلزات سوراخ شده و سایر محصولات مربوط به سیم مشغول به کار شده است.

ما تجربه مدیریت پیشرفته، فرآیند تولید و اقدامات کنترل کیفیت را برای اطمینان از اینکه محصولات با کیفیت بالا به مشتریان ارائه می شود، داریم. در تأکید ما بر کیفیت محصول، ما نیز به طور فعال با مشتریان ارتباط برقرار می کنیم، نیازهای مشتری را درک می کنیم، کمبود ما را آگاه می کنیم، و خدمات حرفه ای و به موقع ارائه می دهیم. کارخانه ما به دنبال سیاست "کیفیت برتر، قیمت پایین"، برای تایید مشتریان و کسب و کار طولانی مدت است.

ما به عنوان خدای ما با مشتریانمان رفتار میکنیم و به عنوان کیفیت زندگی به عنوان کیفیت زندگی میپردازیم. ما امیدواریم که روابط تجاری نزدیک با مشتریان داخلی و بین المللی را با محصولات با کیفیت بالا، اعتبار قوی و مطلوب ترین قیمت، ایجاد کنیم و با همکاری متقابل، پل جدیدی را به آینده شگفت انگیز تبدیل کنیم.

Anping Guangming Metal Products Co., Ltd. Anping Guangming Metal Products Co., Ltd. Anping Guangming Metal Products Co., Ltd.
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : هنگیون

تعداد کارمندان : 300~500

فروش سالانه : 20000000-25000000

سال تاسیس : 1998

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

Company Location: Wei'er Rd.17-1, East of Industrial dist., Anping, Hebei,China

Factory Location: Wei'er Rd.17-1, East of Industrial dist., Anping, Hebei,China

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب صفحه شلیک شاکر برای فروش کیفیت خوب صفحه شلیک شاکر برای فروش کیفیت خوب صفحه شلیک شاکر برای فروش